فرماندارمیبد:

مقاطع تحصیلی اعلام‌شده با حساسیت ویژه در مدارس فعال شود


حسین فلاح فرماندارمیبد در آستانه بازگشایی مدارس به مدیران مدارس هشدار داد: طبق اعلام ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت، بازگشایی مدارس در مقاطع تحصیلی اعلام‌شده را با حداقل جمعیت دانش‌آموزی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حساسیت در مدارس آغاز کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فلاح از خانواده‌ها و اولیای دانش آموزان هم خواست؛ شرایط لازم را برای فرزندانشان فراهم کنند.

وی تصریح کرد: ما هم در فرمانداری سعی می‌کنیم در این شرایط تا زمان بازگشایی بعضی از مقاطع تحصیلی نظارت‌های لازم را تشدید کنیم.

فرماندارمیبد با اشاره به شرایط آبی شهرستان میبد خاطرنشان کرد: اگر شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت نکنیم؛ به شرایط سخت و دشواری که در مهر و آبان تجربه کردیم مواجه خواهیم شد و اوضاع خوبی برای میبد نخواهد بود.

 حسین فلاح با قدردانی از همراهی‌های بسیار خوب همه اقشارمردم، روحانیت، هیهات مذهبی ادارات و ارگانها، مراکز بهداشت و درمان، صنعتگران و خیرین هم گفت: مردم عزیز ما از آغاز شیوع کرونا تاکنون چیزی کم نگذاشتند و الحمدالله شهرستان میبد امروز در شرایط خوبی قرار دارد.

فلاح تصریح کرد: اما احساس می‌شود رعایت یکسری پروتکل‌ها در حال کمرنگ شدن است.

وی جریان تلاش و کسب‌وکار و معیشت مردم را ضروری خواند و گفت: طبیعی است بعد از یازده ماه از شیوع کرونا باید بازار و کسب‌وکار و تولید باید شروع به فعالیت کنند.

فرماندارمیبد تلاش و تولید و فعالیت اصناف را درگرو رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی دانست و گفت: مطمئناً با رعایت پروتکل‌ها و استفاده از ماسک، شست و شوی دست‌ها و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، آسیب‌ها در این شرایط بسیار کم خواهد بود.
آدرس کوتاه :