افتتاح سه پروژه بهداشت و درمان میبد در خردادماه امسال


میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی در بازدید معاون ارزشیابی و نظارت دفتر توسعه فیزیکی و عمرانی وزارت بهداشت از پروژه‌های سلامت شهرستان میبد، از افتتاح سه پروژه بهداشت و درمان در شهرستان میبد در خردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، میرمحمدی بابیان اینکه این سه پروژه اورژانس، ساختمان پزشکان متخصص و فاز یک بیمارستان میبد است گفت: پیرو جلساتی که با دکترتقوی نژاد و مهندس ساکی داشتیم هیئتی به‌عنوان رصد و ارزیابی پروژه‌های حوزه سلامت به استان اعزام‌شده‌اند و ارزیابی خود را از بیمارستان اردکان و حضرت زینب اشکذر شروع والان هم در بیمارستان میبد هستند.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی افزود: در بیمارستان میبد سه پروژه داریم که تقریباً هر سه پروژه بالای 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی گفت: امیدواریم با اختصاص اعتباراتی که از طرف این عزیزان به ما قول داده‌شده است حداکثر بتوانیم تا پانزده خردادماه این پروژه‌ها را به افتتاح برسانیم.

میرمحمدی افزود: پروژه اورژانس تقریباً به اتمام رسیده، هشت واحد مسکونی پزشکان متخصص هم به اتمام رسیده است و فاز یک بیمارستان هم بالای 95 درصد پیشرفت دارد.

وی تصریح کرد: با اختصاص اعتبار در پانزده خرداد شاهد افتتاح این پروژه‌ها خواهیم بود و مردم با افتتاح این پروژه‌ها از ارتقاء کمی و کیفی در ارائه خدمات بهداشت و درمان بهره‌مند خواهند شد.

فرماندارمیبد هم در این بازدیدها خواستار تخصیص اعتبار به مرکز جامع سلامت ندوشن شد و گفت: مرکز جامع سلامت ندوشن هم یکی از پروژه‌هایی است که نیاز به اعتبار دارد و امیدواریم با اختصاص به اعتبارات این پروژه هم به سرانجام برسد.


آدرس کوتاه :