پیام فرماندار شهرستان تفت به مناسبت روز جهانی قدس


"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس بر تداوم حمایت ملت ایران از آرمان آزادی فلسطین تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت ، در پیام "علیرضا نوکار" به مناسبت روز جهانی قدس آمده است:
روز جهانی قدس یکی از ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) توسط امام خمینی(ره) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌کشیده و مظلوم فلسطین دانست که با ابتکار هوشمندانه امام خمینی(ره) همچون حلقه وصلی برای هم‌صدایی مسلمانان درباره قدس شریف و فلسطین مظلوم تعیین شد.
هر چه می‌گذرد جنایت‌های رژیم منحوس صهیونیستی برای جامعه جهانی روشن‌تر و اهمیت روز جهانی قدس که حاصل درایت و نگاه خردمندانه معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) است برای مسلمانان جهان آشکارتر می‌شود.
امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای حفظ سلامت مردم، توفیق برگزاری راهپیمایی روز قدس وجود ندارد؛ اما این امر مانع از آن نخواهد شد که ندای ظلم‌ستیزی و آزادیخواهی ملت ایران و سایر ملت‌های آزاده در حمایت از آرمان فلسطین و قدس شریف به گوش جهانیان نرسد.
این‌جانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مؤمن و روزه‌دار شهرستان تفت پای صحبت‌های مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) می‌نشینیم تا باری دیگر حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به گوش جهانیان برسانیم.

 

علیرضا نوکار

فرماندار شهرستان تفتآدرس کوتاه :