فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت در پیامی از مردم دوست‌دار کتاب شهرستان برای شرکت گسترده در نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمد محامدی" در این پیام آورده است:

جای بسی خرسندی است که جشنواره کتابخوانی رضوی با تلاش و همت نهاد کتابخانه های عمومی در حال انجام رسالت و وظیفه مهم خود در این راستا، یعنی گسترش فرهنگ رضوی می باشد، چرا که بسیاری از معارف دینی ما با این معارف حقیقی و ناب قابل اثبات بوده و کمک شایانی به باور دینی و پذیرش عمومی و بسط این فرهنگ غنی اسلامی خواهد کرد. بی شک انس و محبت مردم به امام رضا (ع) سبب استقبال مردمی از این جشنواره در رده های سنی مختلف خواهد شد.

این جشنواره می‌تواند در راستای ترویج  فرهنگ کتاب و کتاب خوانی،  شناساندن فرهنگ رضوی، و بهره‌مندی از سیره پاک ائمه معصومین(ع) به‌ویژه حضرت امام رضا(ع) از طریق مطالعه سیره ایشان دارای ارزش و اهمیت ویژه ای باشد.

بر گزاری هرساله‌ی جشنواره کتابخوانی رضوی ، با این هدف والا و به منظور آشنایی نسل جوان با شخصیت برجسته‌ی امام رضا (ع) امری پسندیده و قابل تقدیر می باشد .

اینجانب ضمن دعوت از آحاد جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان شهرستان تفت برای همراهی و مشارکت در این جشنواره، امیدوارم همه ما از برکات معنوی و معارف رضوی بهره‌مند شویم.

محمد محامدی

فرماندار شهرستان تفتآدرس کوتاه :