پیام فرماندار تفت به مناسبت هفته هلال‌احمر


"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت با صدور پیامی هفته هلال‌احمر را به جمعیت فداکار و تلاشگر این نهاد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در پیام "علیرضا نوکار" آمده است:

هلال‌احمر مظهر نوع‌دوستی، بی‌طرفی و صلح‌جویی است و هر جا كه دستي و فريادي براي مدد خواهی بلند شود هلال‌احمر رخ نموده و انسان‌دوستی خود را به اثبات می‌رساند.

خدمات شجاعانه و انسان دوستانه اعضاي اين جمعيت در عرصه‌های خطر و حادثه و رنج و محنت، سند افتخاري براي هلال‌احمر بوده و از همين رهگذر است كه همگان هلال‌احمر را به‌عنوان نمادي از اميد، ايثار و صلح شناخته و اين جمعيت را بامحبت و مهرباني، عجين شده می‌دانند.

این نهاد، خدمات ارزشمندی در سخت‌ترین شرایط و بحرانی‌ترین لحظات به‌ویژه در هنگام خشم و قهر طبیعت به هم‌وطنان ارائه نموده و در بحران اخیر شیوع ویروس کرونا در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، با اهدای کمک‌های مؤمنانه و بشردوستانه به آسیب دیدگانِ ویروس کرونا، برگ زرین دیگری از تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را ورق زدند.

این‌جانب ضمن تقدیر و تجلیل از سال‌ها و دهه‌ها خدمات و تلاش شایسته و ارزنده و فداکاری و مجاهدت‌های بی‌وقفه طلایه‌داران مهرورزی و نوع‌دوستی در جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران و تمامی کارکنان، امدادگران، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان تفت ،فرارسیدن هفته  هلال‌احمر را به این عزیزان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون و صحت و سلامتی همه خادمان ملت را از درگاه خداوند سبحان مسألت می‌نمایم.

علیرضا نوکار

فرماندار شهرستان تفتآدرس کوتاه :