پیام تبریک فرماندار شهرستان تفت به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت با صدور پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه سبز پوشان حریم ولایت و نظام تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در پیام "علیرضا نوکار" آمده است:

سپاه مجموعه ای است از بهترین عناصر مؤمن و انقلابی که با رشادتها و حماسه های بی نظیر خود در مراحل مختلف انقلاب از جمله دوران پر افتخار دفاع مقدس نشان دادند که تا آخرین قطره خون در راه دفاع از ارزشهای انقلاب آماده جانفشانی می باشند.

 انقلاب اسلامی ایران بخاطر هویت اسلامی و به جهت نشر حاکمیت و اقتدار اسلام در سراسر گیتی و همچنین استکبار ستیزی خود از همان ابتدا ضروری دانست که مجموعه ای انقلابی و معنوی را شکل بدهد که در نهایت این مجموعه در قالب نهادی با عنوان « سپاه پاسداران انقلاب اسلامی » با فرمان امام راحل، در دوم اردیبهشت ماه سال 58 رسماً شکل گرفت.

سپاه پاسداران همراه و هم گام با نیروهای نظامی، بسیجی و مردمی، در کنار دولت و مردم درروند توسعه شهرستان تفت و حل مشکلات مردم و در حوادث غیرمترقبه درخشان ظاهرشده که نمونه آن اقدامات و تلاش‌های وافر این سبزپوشان مکتبی در راستای مبارزه و پیشگیری از کرونا بوده است.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد رهبر كبير و بنيانگذار انقلاب اسلامي، دوم ارديبهشت‌ ماه، سالروز تشكيل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را به همه پاسداران نظام مقدس جمهوری اسلامی و علی الخصوص سبز پوشان پر افتخار و حماسه‌ ساز سپاه پاسداران شهرستان تفت، تبريك و تهنيت گفته، اميد است در سايه اتكال به قدرت لايزال الهي و تحت زعامت فرماندهي كل قوا و مقام معظم رهبري (مدظله ‌العالي) اين نيروي مكتبي و مردمي در راستاي تحقق رسالت ‌هاي خويش بیش از پیش موفق و مؤید باشد.

علیرضا نوکار

فرماندار شهرستان تفتآدرس کوتاه :