پی‌گیری شهر جدید و نوسازی محلات فرسوده در سفر معاونان وزیر به اردکان

شناسه : 162149624

پی‌گیری شهر جدید و نوسازی محلات فرسوده در سفر معاونان وزیر به اردکاندر بازدید 'دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری' و 'مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران' از شهرستان اردکان، مسائل حوزه بازآفرینی و نیز ساخت شهر جدید با حضور فرماندار اردکان بررسی و تصمیم‌گیری شد.

 

فرماندار اردکان گفت: در بازدید میدانی معاونان وزیر مجوزهای لازم برای ایجاد شهر جدید و جانمایی برای این امر نیز مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به پی‌گیری‌های قبلی، این موضوع برای تصویب در وزارت راه و شهرسازی طرح خواهد شد.

 

مصطفی پوردهقان‌اردکان گفت: در این سفر، برای نوسازی محلات فرسوده اعتباراتی جذب و تخصیص مناسبی از قیر موردنیاز برای معابر شهرهای اردکان، احمدآباد و عقدا اخذ شد.

 

وی همچنین با اشاره به وضعیت مسکن و زمین موردنیاز برای ساخت‌وساز در شهرستان گفت: در این‌خصوص مذاکراتی برای الحاق اراضی و تغییر کاربری حریم شهر اردکان در جهت ایجاد مجتمع‌های آموزشی، ادارات و تبدیل کارگاه‌ها انجام شد.

 

گفتنی است 'فرزانه صادق‌مالواجرد' معاون شهرسازی و معماری و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ايران و 'مهدی عبوری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران' با همراهی فرماندار اردکان از برخی پروژه‌ها بازدید کردند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.