شناسه : 151761430

5 اسفندماه، آخرین مهلت ارسال آثار به مسابقه بزرگ نقاشی «نسل نو»


معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد آخرین مهلت ارسال آثار به مسابقه بزرگ نقاشی« نسل نو» راه 5 اسفند ماه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، با محکوم کردن جنایت گروهک های تروریستی و تسلیت شهادت مرزداران غیور کشور گفت: انجام چنین اقداماتی توسط دشمنان نشان از عجز و ناتوانی آنان در مقابل ملت ایران است.

وی در تبین برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی با عنوان«نسل نو» یکی از برنامه های شاخص این اداره کل در این ایام بوده است.

کارگر افزود: این مسابقه نقاشی در راستای انتقال دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ویژه کودکان در رده سنی 7 تا 12 سال در سطح استان در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: کودکان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می توانند در قالب یک اثر یکی از رخدادهای چهل ساله انقلاب که در طی سال های 1357 تا 1357 سربلندی ملت و کشور ایران را به همراه داشته است خلق کرده و ارسال کنند.

کارگر اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه باید آثار خود را به ادارات تبیغات اسلامی و یا ادارات آموزش و پرورش شهرستان ارسال کنند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد آخرین مهلت ارسال اثر به این مسابقه را 5 اسفند ماه اعلام کرد و افزود: در پایان به 40 نفر از برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.