شناسه : 150148238
طی 40 سال گذشته

31 میلیارد تومان برای درمان مددجویان یزدی هزینه شد


طی 40 سال گذشته ده هزار و 204 نفر از اقشار نیازمند جامعه شامل شش هزار و 632 سرپرست خانوار (بیمه‌شده اصلی) و سه هزار و 572 نفر بیمه‌شده تبعی از خدمات بیمه خدمات درمانی کمیته امداد استان یزد بهره‌مند شدند.

طی 40 سال گذشته ده هزار و 204 نفر از اقشار نیازمند جامعه شامل شش هزار و 632 سرپرست خانوار (بیمه‌شده اصلی) و سه هزار و 572 نفر بیمه‌شده تبعی از خدمات بیمه خدمات درمانی کمیته امداد استان یزد بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدحسین جمال پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه طی 40 سال گذشته 31 میلیارد و 600 میلیون تومان برای بهداشت و درمان مددجویان تحت حمایت هزینه شده است، گفت: کمیته امداد استان به‌منظور بهره‌مندی مددجویان از خدمات درمانی با 137 بیمارستان، درمانگاه، داروخانه، پزشک عمومی و متخصص، دندان‌پزشک و مرکز تشخیصی و درمانی قرارداد منعقد کرده است و این همکاری همچنان ادامه دارد.

وی بابیان اینکه رسیدگی به امور درمانی و بیمه‌ای جامعه تحت حمایت ازجمله اقدامات مهم حمایتی این نهاد است، گفت: ارائه خدمات درمانی به مددجویان در سرفصل‌های مختلفی ازجمله پرداخت هزینه‌های دارو، خدمات تشخیصی، بستری، دندانپزشکی، آزمایشگاه، بستری، پاراکلینیک، نگهداری بیماران، هزینه سفر و اقامت، لوازم پزشکی، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی نیازمندان و خدمات درمانی بیماران خاص انجام می‌شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد بیان کرد: طی 40 سال گذشته ده هزار و 204 نفر از اقشار نیازمند جامعه شامل شش هزار و 632 سرپرست خانوار (بیمه‌شده اصلی) و سه هزار و 572 نفر بیمه‌شده تبعی از خدمات بیمه خدمات درمانی کمیته امداد استان یزد بهره‌مند شدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تأمین مسکن برای مددجویان تحت حمایت اشاره کرد و گفت: کمیته امداد استان تأمین مسکن مددجویان و نیاز به سرپناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی را همواره مدنظر قرار داده است و در کنار سایر فعالیت‌های خود در این خصوص خدمات مختلفی را به جامعه تحت حمایت ارائه کرده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد افزود: 44 میلیارد و 800 میلیون تومان برای ساخت، خرید، تعمیر، بازسازی و انشعابات 31 هزار و 721 منزل مسکونی مددجویی طی40 سال گذشته هزینه شده است که چهار هزار و 797 ساخت و خرید و 26 هزار و 924 مورد تعمیر، بازسازی و انشعابات بوده است.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.