شناسه : 151566364

30 بهمن ماه آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش استانی «فخر چهلم» در یزد


معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش استانی «فخر چهلم» 30 بهمن ماه می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام علی کارگر معاون فرهنگی اداره کلت تبلیغات اسلامی استان یزد ضن تقدیراز حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این حضور باشکوه خط پابانی بر تمام تلاش دشمنان جهت براندازی انقلاب بیش از جشن چهل سالگی بود.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های این اداره کل به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از برنامه های شاخص این اداره کل برگزاری فراخوان مقاله برای همایش استانی «فخر چهلم» بوده است.

کارگر تصریح کرد: این همایش علمی در راستای واکاوی آنچه که در این چهل سال گذشت و ارائه راهکارهایی در ادامه این مسیر پرفراز و نشیب در حال برگزاری می باشد.

وی افزود: همایش فخر چهلم  در 15 موضوع شامل: ویژگی‌های خط امام خمینی (ره) و رسالت‌های ما، تشابهات سیره و سلوک امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در عرصه سیاست داخلی و خارجی، تبیین شعارهای راهبردی انقلاب اسلامی، رسالت‌های نسل جوان و چالش‌های پیش رو، راهکارهای مشارکت جوئی بیشتر مردم در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی، نقش ولایت فقیه و رهبری در مهار بحران‌ها با بیان مصداق، برجسته‌ترین دستاوردهای جمهوری اسلامی در چهار دهه انقلاب اسلامی، تبیین وتطبیق وضعیت کشور قبل و بعد از انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف، احصاء و تبیین مؤلفه‌های اقتدار ملی، تبیین اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی با نگاه به مردم سالاری دینی و مؤلفه‌های آن، تطبیق ارزش‌ها ضد ارزش‌ها در قبل و بعد از انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی و خدمت رسانی به مردم (مبانی- ضرورت‌ها – راهکارها- موانع)، جابگاه و منزلت زن از منظر انقلاب اسلامی،            انقلاب اسلامی بیداری مسلمانان و شکل گیری جبهه مقاومت و نظری به فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت طلبی در حال برگزاری است.

کارگر ضمن با دعوت از همه پژوهشگران و فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی جهت ارسال مقاله به این همایش گفت: : آخرین مهلت ارسال  مقاله به همایش استانی «فخر چهلم» 30 بهمن ماه می باشد.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در این همایش باید مقالات خود را از طریق ایمیل به نشانی fakhr40@tebyanyazd.ir اراسل کنند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: همچنین علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پورتال تبیان یزد به نشانی tebyanyazd.ir مراجعه و یا با شماره 72-37253370 داخلی 119 تماس حاصل نمایند.

وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه همایش فخر چهلم در فروردین ماه 98 برگزار می‌شود افزود: به 10 مقاله برتر همایش کمک هزینه سفر به عتبات عالیات (کربلا معلی) اهدا و مقالات برگزیده در قالب کتاب مجموعه مقالات «فخر چهلم» منتشر می‌شود.

حسینی کوهستانی اضافه کرد: این همایش به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان و با مشارکت مدیریت حوزه‌های علمیه استان یزد، مدیریت حوزه علمیه خواهران استان وحوزه هنری استان برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.