شناسه : 149798682

3 طرح در حوزه گردشگری همزمان با دهه فجر در شهرستان مهریز افتتاح می شود


مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهریز از افتتاح سه طرح در حوزه گردشگری در ایام دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ "الهام جلوداری" با بیان اینکه دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: در شهرستان مهریز به برکت انقلاب در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی رویدادهای بسیار خوبی را شاهد بوده ایم که این اقدامات حضور گسترده گردشگران داخلی و خارجی در این شهرستان را به دنبال داشته است.

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهریز از افتتاح سه طرح عمرانی در حوزه گردشگری در شهرستان مهریز به مناسبت ایام دهه فجر خبر داد و گفت: بازارچه صنایع دستی با مشارکت میراث فرهنگی و شهرداری مهریز با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان افتتاح و بهره برداری خواهد شد.

جلوداری افزود: مراکز اقامتی هفت شهر و باغ آهو در سریزد با مشارکت بخش خصوصی نیز از دیگر پروژه‌ های قابل افتتاح در این شهرستان است.

وی در پایان عنوان کرد: برنامه های فرهنگی تدوین شده در دهه فجر امسال گامی در مسیر اعتلای فرهنگی شهرستان توسعه محور میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهریز و فرصت های شغلی برای تمام اقشار مردم به ویژه سرپرستان خانوار ایجاد می کند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.