شناسه : 151043292
طی 40 سال گذشته

20 میلیارد تومان برای ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان یزدی هزینه شد


طی 40 سال گذشته بیش از 20 میلیارد تومان برای ارائه خدمات فرهنگی در سرفصل های مختلف به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام علی محمد اسلامی منش، معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه امور فرهنگی یکی از محورهای اساسی فعالیت های کمیته امداد را تشکیل می دهد، گفت: طی 40 سال گذشته بیش از 20 میلیارد تومان برای ارائه خدمات فرهنگی در سرفصل های مختلف به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه خدمات موثر و گسترده ای طی 40 سال گذشته تا کنون به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است، افزود: فراهم آوردن تسهیلات و امکانات لازم برای ادامه تحصیل دانش آموزان، طلاب و دانشجویان تحت حمایت، رسیدگی به مسایل آموزشی و تربیتی مددجویان، برگزاری اردوهای تربیتی و آموزشی، برگزاری اردوهای زیارتی مشهد مقدس ویژه سالمندان تحت حمایت از جمله فعالیت های فرهنگی این نهاد است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد ادامه داد: تلاش و کوشش برای رشد و اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی در بین خانوار تحت حمایت با برگزاری کلاس های آموزشی، آموزش مکاتبه ای، انجام کارهای هنری، برگزاری مراسم و مجالس مختلف از دیگراقدامات فرهنگی این نهاد برای دانش آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت است.

وی یادآور شد: هم اکنون 3433 نفر دانش آموز و 678 نفر دانشجو و طلبه در استان یزد تحت حمایت این نهاد هستند و از خدمات فرهنگی و آموزشی این نهاد بهره می برند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.