شناسه : 153531908

18 روز تلاش یقه آبی های هلال احمر استان یزد / راهنمایی بیش از 236 هزار مسافر توسط جوانان هلال احمر استان یزد


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از مراجعه بیش از 236 هزار مسافر به ایستگاه های جوانان هلال احمر استان یزد در نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: براین اساس 16 هزار 840 مسافر در خیمه‌های نماز پایگاه های ایمنی و سلامت به اقامه نماز پرداخته و 42 هزار 459 کودک نیز در فضای دوستدار کودک حضور پیدا کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: در طول اجرای طرح، 9 هزار 535 نفر نیز از خدمات ایستگاه‌های سلامت بهره مند شدند.

وی بیان داشت : با حضور بیش از هزار نفر-روز در 23 پست طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، اقلام تبلغی،فرهنگی و راهنمایی از جمله 114هزار و 357 محصول ترویجی و اطلاع رسانی، 53 هزار و 96 محصول انگیزشی و 61  هزار و 190 محصول آموزشی میان مسافران توزیع شد.

حرازی زاده ادامه داد: همچنین با اجرای طرح سحاب توسط همیاران جوان در پارک ها و تفرجگاه های شهرستانها به بیش از 5 هزار و 735 نفر خدمات رسانی شد.

این مقام مسئول در پایان گفت: کمپین بهرفت نیز توسط یقه آبی های همیارجوان هلال احمر یزد با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی در سفرهای نوروزی، در چادرها و ایستگاه های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی تشکیل و مورد استقبال خوب مردم و مسئولان قرار گرفت و بیش از 50 هزار  نفر میثاق نامه کمپین بهرفت را در ایستگاه های هلال احمر امضا نمودند.

 

 

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.