شناسه : 151043080
هم زمان با ایام الله دهه فجر

152 مورد وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد اعطا شد


هم زمان با ایام الله دهه فجر 152 مورد وام اشتغال در زمینه های کارانگیزی، توان افزائی، خودکفایی و کارفرمایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد اعطا شد.

به گزارش سايت خبری کمیته امداد، امیر زین‌العابدین قمی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه این نهاد توجه به ارتقای پایداری و افزایش درآمد طرح‌های اقتصادی ایجادشده برای مددجویان را مدنظر دارد، گفت: هم زمان با ایام الله دهه فجر 152 مورد وام اشتغال در زمینه های کارانگیزی، توان افزائی، خودکفایی و کارفرمایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد اعطا شد.

وی با اشاره به تلاش این نهاد برای کمک به بهبود فضای کسب‌وکار و اشتغال اقشار نیازمند گفت: 125 مورد تسهیلات اشتغال‌زایی در قالب طرح خودکفایی، 26 طرح توان افزایی، ۴۴ طرح کارانگیزی و یک مورد کارفرمایی در ایام الله دهه فجر سال جاری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد افزود: طی این مدت 4 میلیارد و 928 میلیون تومان تسهیلات اشتغال از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و منابع بانکی به مددجویان تحت حمایت پرداخت شد.

 وی یاد آور شد: طی چهل سال گذشته ۳۵ هزار و ۵۵۰ خانوار نیازمند با دریافت حدود ۲۳۸ میلیارد تومان وام اشتغال در طرح‌های مختلف شغلی در زمینه‌های کشاورزی، دام‌پروری، شیلات، صنفی و صنعتی، صنایع‌دستی و خدمات مشغول به کار شدند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.