شناسه : 153449653
اتحاد، همفکری و دانش، نياز جامعه سلامت ايران

/ تجلي اتحاد مردم ايران زمين در كسوت صبر و همدلي


رييس دانشگاه علوم پزشكي يزد در پيامي فرا رسيدن نوروز باستاني را تبريك گفت.

رييس دانشگاه علوم پزشكي يزد در پيامي فرا رسيدن نوروز باستاني را تبريك گفت.در متن اين پيام آمده است؛تجلی آفرینش با تمام فصل‌ها درآمیخته، اما بیش از همه این بهار است که آدمی را به اندیشه وا می‌دارد. امسال خورشید بهار از مشرق نام مولای متقیان طلوع می‌کند تا از نگاه سلاله‌ی پاکش ـ حضرت زینب (س) ـ، به زیبایی‌های دنیا بنگریم و با ایثاری آمیخته با مهر صلوات روزمان را نو کنیم و نوروزمان را ماندگار.

افق پیش روی مردم ایران، افقی روشن است اگر به کسوت صبر درآییم و با اتحاد، همدلی و ایمان به خدمتگزاری همت گماریم. با تکیه بر همین باور و برای محقق شدن اهداف متعالی دولت و نظام جمهوری اسلامی در عرصه سلامت و خدمت به مردم شریف ایران باهم همراه و همدل می شویم.
جامعه سلامت، در شرایط کنونی بیش از پیش نیازمند اتحاد، همفکری و دانش است. امید که در سال جدید، برپایه این سه اصل، بتوانیم با تکیه بر توان دانشمندان، نخبگان، متخصصین و تکنسین های کارآزموده، مواد مصرفی، دارو، تجهیزات پزشکی را در ایران عزیزمان تولید کرده، در این عرصه نیز، مانند عرصه ارائه خدمات سلامت و پزشکی، سرآمد منطقه باشیم.
دیگر آنکه، امسال، استان یزد به همت دانش مردان و اهالی کتاب به عنوان، پایتخت کتاب ایران شناخته شده و به حق برازنده آن است.
همراهان همیشه و خادمان سلامت کهن دیار یزد، شهر جهانی، اکنون نیازمند همتی مضاعف است تا با توجه به ورزش، تحرک، تغذیه، بهداشت و سواد سلامت به عنوان "شهر دوستدار سلامت" نیز شناخته شود.
تندرستی، شادی و امنیت را برای شما عزیزان و خانواده محترمتان آرزو می کنم.
#سلامت_همه_آفاق_در_سلامت_توست
#نوروزتان_سلامت
#دانشگاه_علوم_پزشكي_يزد


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.