شناسه : 153774898

۹۶ معلم نیکوکار در شهرستان بافق حامی ایتام هستند


96 نفر از حامیان طرح اکرام و محسنین کمیته امداد در شهرستان بافق دبیر، معلم، استاد دانشگاه و فرهنگی هستند.

96 نفر از حامیان طرح اکرام و محسنین کمیته امداد در شهرستان بافق دبیر، معلم، استاد دانشگاه و فرهنگی هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید رضا هاشمی پور، رئیس کمیته امداد شهرستان بافق با ارائه گزارشی از مشارکت نیکوکاران بافقی در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین گفت: ۹۶ نفر از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین شهرستان بافق دبیر، معلم، استاد دانشگاه و فرهنگی هستند.

وی افزود: حامیان خیراندیش بافقی در سال گذشته بیش از ۷۰۰ میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق با اشاره به فرهنگ اصیل مردم بافق در انجام امور خیرخواهانه بیان کرد: مردم نیکوکار شهرستان بافق همواره در انجام کارهای خیر پیشتاز هستند و توجه ویژه آن‌ها به مباحث اعتقادی و دینی، همکاری حداکثری را در طرح‌های مشارکتی این نهاد در امر خدمت‌رسانی بهتر به محرومان رقم‌زده است.

وی ادامه داد: هم‌اکنون ۱۹۹ یتیم و فرزند نیازمند از حمایت ۷۴۵ حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند.

هاشمی پور با دعوت از نیکوکاران بافقی برای مشارکت در طرح‌های اکرام و محسنین گفت: مردم خداجوی شهرستان می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد شهرستان، یتیم و یا فرزند محسنین موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداکثر ۵۰ هزار تومان به آن‌ها کمک کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق افزود: کمک‌های اهدایی از سوی حامیان برای کمک به هزینه تحصیلی، معیشت، جهیزیه و درمان جامعه هدف تحت حمایت هزینه می‌شود.

وی یادآور شد: در ماه مبارک رمضان این نهاد آماده دریافت کمک‌های همشهریان بافقی برای نیازمندان است.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.