شناسه : 153499229

یک خانه ورزش روستایی در روستای علی آباد شهرستان بهاباد افتتاح شد


خانه ورزش روستایی در روستای علی آباد شهرستان بهاباد با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد و مدیرکل ورزش و جوانان استان در روستای حسین آباد دهستان تنگ چنار شهرستان مهریز افتتاح شد.

در مراسمی با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، فخرالسادات خامسی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد ،خانی زاده فرماندار شهرستان بهاباد ، فاضلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهاباد و جمعی دیگر از مسئولین و همچنین اعضاء شورای اسلامی و دهیار و اهالی روستای علی آباد، خانه ورزش روستایی علی آباد شهرستان بهاباد افتتاح و بهره برداری شد.

این خانه ورزش روستایی به میز پینگ پنگ ،  فوتبال دستی ،  دارت استاندارد با وسایل مرتبط ، تشک ورزشی ، طناب ، صفحه شطرنج و دیگر لوازم ورزشی تجهیز شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در جریان افتتاح این خانه ورزش روستایی گفت: توجه به روستاها و مناطقی که کمتر از فضاهای ورزشی برخوردارند ، از اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش و جوانان است که از این رو خانه های ورزش روستایی در روستاهای مختلف استان یزد ایجاد و در اختیار مردم قرار گرفته است.

مسعود شریعتی افزود :خانه های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در سطح روستاها و توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستاها با مشارکت ستاد مبارزه بامواد مخدر و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان تجهیز و بهره برداری می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.