شناسه : 152077410

یکسان سازی خودروهای اتفاقات و عملیات مدیریت های برق استان یزد


مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اجرای طرح یکسان سازی خودروهای پیمانکاری مدیریت های برق در این استان خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس کاظم کرمی با اشاره به اینکه این سازمان خدمت رسان یکی از شرکت های پیشرو در توسعه فعالیت های برون سپاری در بخش پیمانکاری است ،  افزود : برای ساخت کابین این خودروها ، علاوه بر رعایت مسائل کیفی در ساخت کابینت و جانمایی تجهیزات موردنیاز منطبق با الگوی نظام آراستگی  ، محل  قرار گیری 87 قلم کالای ضروری مورد نیاز در خودروهای اتفاقات و عملیات  در آن پیش بینی شده است.

وی دسترسی آسان و سریع به لوازم و تجهیزات  با رعایت ایمنی ، مجهز بودن به میز کار مناسب  ، داشتن وضعیت ظاهری مناسب ، صرفه جویی و کاهش هزینه در دراز مدت را از مزیت های اجرای این طرح بیان کرد.

او با اشاره به اینکه از ابتدای سال 97 کلیه پیمانکاران اتفاقات ملزم به رعایت دستورالعمل یکسان سازی خودرو شده اند ، خاطرنشان کرد : داشتن نقشه جانمایی و پیش بینی فضای مناسب برای حلقه کابل و  سیم ، برخورداری از دستگاه HVDC و ژنراتور اضطراری روی سطح کشوی متحرک ، بهره مندی از تجهیزات فردی و گروهی ایمنی به همراه سامانه  AVL و بی سیم  برای خودروها پیش بینی شده است.

کرمی ، تاکید کرد : کابینت منصوبه از تجهیزات و لوازم تولید داخل تهیه و ساخته شده و  قیمت تمام شده آن سه برابر  ارزان تر از قیمت نمونه های مشابه خارجی است .

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : در حال حاضر 7 شرکت پیمانکاری در امورهای سه گانه یزد ، مهریز ، نیر ، بافق ، بهاباد و میبد، طرح یکسان سازی را اجرا کرده و دیگر شرکت ها نیز در قرارداد جدید مکلف به اجرای آن هستند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.