شناسه : 149809985

یزد میزبان چهارمین کنگره ملی جوانان با موضوع (مسائل اجتماعی جوانان)


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از برگزاری چهارمین کنگره ملی جوانان با موضوع (مسائل اجتماعی جوانان) به میزبانی شهرجهانی یزد خبر داد.

مسعود شریعتی با اعلام این خبر گفت: چهارمین کنگره ملی جوانان در راستای توسعه و تبادل نظر علمی و ارائه آخرین یافته های علمی، فرهنگی و پژوهشی روزهای هفتم و هشتم اسفندماه در یزد برگزار می شود.

وی افزود: در روز نخست این کنگره ملی که با حضور مقامات عالی وزارت ورزش و جوانان و مسئولین کشوری و استانی برگزار خواهد شد، اساتید ، صاحبنظران و چهره های شاخص علمی کشور در حوزه جوانان به ارائه دیدگاه ها و مسائل مربوط به جوانان میپردازند و همچنین مقاله های برگزیده نیز ارائه خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: در روز دوم این کنگره هم کارگاه های تخصصی توانمندسازی سمن های جوانان با تاکید بر موضوعات علمی پژوهشی برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد تصریح کرد: سیاستگذاری و مدیریت راهبردی امور جوانان ، اشتغال و مهارت آموزی ، بهداشت و سلامت ، آموزش و آینده تحصیلی ، رفاه و تأمین اجتماعی ، ازدواج ، سرمایه اجتماعی  ، حقوق و مشارکت های اجتماعی و سیاسی، آسیب های اجتماعی ، اوقات فراغت ، رسانه و فضای مجازی ، هویت فرهنگ جوانان و گروه های مرجع و مسائل گروه های خاص جوانان از محورهای اصلی این کنگره است که مقالات ارسالی در راستای این موضاعات است.

شریعتی اظهار داشت: با تشکیل نشست ها و کارگروه های مختلف در صدد برگزاری هرچه بهتر این کنگره هستیم تا خروجی و پیامدهای این کنگره مثبت باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.