شناسه : 150571292

گفت‌وگوی عوامل برنامه خونه زندگی شبکه یزد بامخاطبان 162


در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عوامل برنامه تلویزیونی خونه زندگی شبکه یزد با مخاطبان یزدی از طریق واحد162 مخاطبان روابط عمومی صداوسیما گفتگو کردند.

  صدها تن از مخاطبان برنامه خونه زندگی سه شنبه شانزدهم بهمن از ساعت 19:30 ازطریق تماس با تلفن 162 به صورت مستقیم با احمد فتوحی تهیه کننده، مهدی قانع مجری، مهدی سرخی زاده آبی بی،حجت نصیری آقا رونق و دیگر عوامل این برنامه گفت‌وگو کردند و سؤالات، پیشنهادها و انتقادهای خود را مستقیم با عوامل برنامه خونه زندگی در میان گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد بیش‌ترین تماس‌های مخاطبان در خصوص بیشتر کردن وقت برنامه وهمچنین گفت‌وگو با مهدی قانع مجری برنامه اختصاص داشت.

احمد فتوحی تهیه کننده برنامه نیز با بیان اینکه درصد زیادی از مخاطبان علاقه مند به گفت وگو با مجری وآقا رونق و آبی بی بودند گفت:عمده درخواست‌های مخاطبان ازعوامل برنامه خونه زندگی این بود که درباره موضوعاتی صحبت کنیم که مورد علاقه آن‌هاست. ما نیز تلاش خواهیم کرد با دسته بندی این خواسته ها در برنامه های آتی به این موضوعات رسیدگی کنیم و به آن ها بپردازیم و همچنین مردم ضمن تشکر از برنامه درخواست وقت بیشتر برای بخش نمایش را داشتند.

مجله تلویزیونی خونه زندگی به موضوعات مختلف زندگی و خانوادگی شامل بخشهایی متنوعی از جمله مشاوره با حضور کارشناس ،هنردرخانه، طب سنتی، مهارت وآیتم آشپزی به موضوعات خانه و خانواده می پردازد.

خونه زندگی با نگاهی خانواده محور هرروز ازساعت18:15 به مدت 60دقیقه به تهیه کنندگی احمد فتوحی, کارگردانی نوید رنجبر و اجراء مهدی قانع و دستیار تهیه فاطمه دهقان منشادی پخش می شود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.