شناسه : 149797453

گفتگوی عوامل برنامه تلویزیونی خونه زندگی با مخاطبان162


به مناسبت ایام الله دهه فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به همت امور مخاطبین روابط عمومی صداوسیمای یزد عوامل برنامه زنده خونه زندگی، سه شنبه 16بهمن ساعت 19:30الی20:30 میهمان واحد ارتباط با مخاطبان (۱۶۲) مرکز یزد خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد احمد فتوحی تهیه کننده و نویسنده ، مهدی قانع مجری، نوید رنجبر کارگردان، حجت نصیری و مهدی سرخی زاده بازیگران ، فاطمه دهقان منشادی دستیار تهیه، فاطمه سادات قبله زاده ارتباطات برنامه ، با حضور در امورمخاطبین روابط عمومی صداوسیمای یزد به صورت زنده به سؤالات مخاطبان برنامه خود پاسخ می دهند و مخاطبان برنامه سؤالات، پیشنهادها و انتقادهای خود را مستقیم با عوامل برنامه خونه زندگی در میان می گذارند.

مجله تلویزیونی خونه زندگی به موضوعات مختلف زندگی و خانوادگی شامل بخشهایی متنوعی از جمله مشاوره با حضور کارشناس ، هنر در خانه، طب سنتی، مهارت وآیتم آشپزی به موضوعات خانه و خانواده می پردازد.

خونه زندگی با نگاهی خانواده محورهرروز از ساعت18:15 به مدت 60دقیقه به تهیه کنندگی احمد فتوحی, کارگردانی نوید رنجبر واجراء مهدی قانع و دستیار تهیه فاطمه دهقان منشادی پخش می شود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.