شناسه : 153635165

گرامیداشت هفته ملی سلامت در شرکت گاز استان یزد


در راستای پرداختن به اصل عدالت در سلامت و انجام مراقبت های پزشکی و ارتقاء سلامت کارکنان، هفته ملی سلامت در شرکت گاز استان یزد گرامی داشته شد.

در راستای پرداختن به اصل عدالت در سلامت و انجام مراقبت های پزشکی و ارتقاء سلامت کارکنان، هفته ملی سلامت در شرکت گاز استان یزد گرامی داشته شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر گفت: در تقویم جهانی هفتم آوریل به عنوان روز جهانی بهداشت نامگذاری شده که همه ساله برنامه هایی در گرامیداشت این روز در سراسر جهان برگزار می شود ولیکن نظر به اهمیت سلامتی در زندگی آحاد جامعه و نقشی که انسان سالم می تواند در شکل دهی جامعه سالم داشته باشد، روزهای یکم الی هفتم اردیبهشت ماه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان «هفتۀ سلامت» نام گذاری شده است.

علی اکبر میدانشاهی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به شعار هفته ملی سلامت با عنوان « مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت » از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز  استان یزد به عنوان یکی از مهمترین اقدامات صورت پذیرفته توسط این شرکت در هفته جاری نام برد و یادآور شد: بحث اجتماعی کردن مقوله سلامت و گسترش آن در میان خانواده بزرگ شرکت گاز استان یزد در دستور کار این شرکت بوده که قطعا  تحقق این هدف نیازمند کمک و همراهی خانواده ها خواهد بود.

وی در ادامه تصریح نمود: این گونه برنامه ها علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و ایجاد همدلی و صمیمیت، می تواند تاثیر به سزایی نیز در سلامت افراد و نهادینه نمودن فرهنگ تندرستی در بین خانواده ها به ویژه فرزندان داشته باشد.

حمید محمدی رئیس بهداشت ایمنی و محیط زیست ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت نیز در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از متولیان برگزاری این پیاده روی،  با بیان اینکه آموزش به همکاران و خانواده های آنها در خصوص راه های حفظ سلامتی امری ضروری است افزود: رعایت شیوه های زتدگی سالم و فعالیت بدنی  از جمله اصولی است که همکاران باید از آن آگاهی داشته و به آن پایبند باشند.

وی در پایان اطلاع رسانی در خصوص شعار هفته ملی سلامت و روز شمار این هفته، ارسال پیام های آموزشی مرتبط از طریق نصب پوستر و پیام های اتوماسیون و همچنین برگزاری دوره آموزشی هلال احمر ویژه نیروهای اداره گاز ناحیه اردکان را از دیگر اقدامات انجام شده به مناسبت این هفته اعلام نمود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.