شناسه : 149525339

کم رنگ جلوه دادن دستاوردهای انقلاب ظلم به انقلاب است


" کم رنگ جلوه دادن دستاوردهای انقلاب ظلم به انقلاب است" عنوان گزارشی است که در معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد تولید و پخش شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما ی مرکز یزد : فرماندارمیبد درجلسه هماهنگی برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی،کم رنگ جلوه دادن دستاوردهای نظام ازسوی معاندان و دشمنان داخلی و خارجی را ظلم به انقلاب اسلامی دانست.

حسین فلاح خدمات دولت ها و انقلاب را درحوزه های بهداشت و درمان،آموزش وپرورش و دانشگاهها،اشتغال و صنعت،زیرساختهای آب،برق،گاز،مخابرات و مسیرهای ریلی درطول چهل سال انقلاب خاطرنشان کرد و افزود:ایجاد این همه زیرساخت درتوسعه و آبادانی مناطق روستای و شهری با وجود سهمگین ترین تحریم ها و توطئه های دشمنان صورت گرفته است .فلاح تصریح کرد:بنابراین باید دستاوردهای انقلاب دراین ایام به نحو شایسته ازسوی مسئولین و مردم درهمه ابعاد به خوبی نشان داده شود .فرماندارمیبد گفت: در چنین زمانی که دشمن همچنان به دنبال  ضربه زدن به انقلاب است باید تلاش مان را در جلب رضایت مردم و بازکردن گره ازمشکلات مردم به کار ببریم .

گزارش " کم رنگ جلوه دادن دستاوردهای انقلاب ظلم به انقلاب است" را عزیز امانی گزارشگر واحد خبر مرکز یزد از شهرستان میبد تهیه و از سیمای شبکه یزد پخش شد .آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.