شناسه : 153618170

کمک سه میلیارد ریالی یزدی ها به سیل زدگان


مردم نیکوکار استان یزد تاکنون سه میلیارد ریال وجه نقد وغیر نقدی به سیل زدگان کمک کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ اعظم شهرستانی معاون داوطلبان جمعيت هلال احمر استان يزد گفت: تا کنون سه ميليارد ريال کمک نقدي وکمکهاي غير نقدي تفکیک و بسته بندی در 11 محموله  به مناطق سيل زده ارسال شده است .

شهرستانی افزود : با توجه به سیل مهربانی یزدی ها 10  محموله  از کمک های مردم استان یزد امروز 4 ارديبهشت ماه از يزد به مناطق سيل زده خوزستان ارسال مي شود

وی اشاره کرد : این کمکهاي مردمي  شامل  زير انداز ، پتو ، وسايل بهداشتي ،برنج و روغن ، شوينده ها و لوازم خانگي به ارزش 6 ميليارد تومان است که در قالب  10 محموله  از طرف هلال احمر به مناطق سيل زده خوزستان  ارسال مي شود  .

وی با بیان اینکه برخی از کارخانه جات استان اقدام به اهدای کالای نو به میزان زیاد کردند گفت: کمک‌هایی که طی چند روز اخیر از سوی مردم استان جمع آوری شده نشان از دست خیر و نوع دوستی این عزیزان است که جای تقدیر و تشکر دارد.

معاون داوطلبان جمعيت هلال احمر استان يزد گفت : مردم مي توانند کمکهاي خود را از طريق شماره حساب  99999 نزد بانک ملي و رفاه ويا از طريق  ستاره 780 ستاره   112 مربع و 6 پايگاه  درسطح شهر اهدا کنندآدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.