شناسه : 153744598

کلنگ زنی ساخت دو زمین چمن مصنوعی و یک زمین ساحلی خیری در بخش عقدا شهرستان اردکان


کلنگ احداث دو زمین چمن مصنوعی و یک زمین ساحلی خیری در بخش عقدا شهرستان اردکان استان یزد با حضور رئیس فراکسیون ورزش و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، در مراسمی با حضور محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ،جدیدی سرپرست فرمانداری اردکان ، محسن طالعی اردکانی بخشدار عقدا و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان اردکان و بخش عقدا ، کلنگ احداث زمین چمن روستای خلیل آباد  و زمین چمن مصنوعی و زمین فوتبال ساحلی بخش عقدا به زمین زده شد.

در این مراسم مقرر شد ساخت این سه پروژه ورزشی با مشارکت خیرین ، بخشداری و شورای اسلامی بخش عقدا ، دهیاری و اداره ورزش و جوانان احداث و به بهره برداری برسد.

محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در جریان کلنگ زنی این سه طرح ورزشی گفت: امیدوارم با تخصیص اعتبارات مورد نیاز هرچه زودتر شاهد افتتاح و بهره برداری از این طرح ها باشیم و این پروژه های ورزشی بتواند محلی برای تربیت نسل جوان و محلی برای سپری شدن اوقات فراغت جوانان و مردم منطقه شود.

وی افزود: تمام سعی و تلاشمان در جهت رفع مشکلات و فراهم کردن زمینه های رفاهیات برای مردم است که انشالله بتوانیم قدم های مثبت و تاثیرگذاری برداریم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.