شناسه : 153487199

کاهش خاموشی و افزایش ضریب اطمینان شبکه ، رویکرد صنعت برق برای رونق تولید


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت :صنعت برق با رویکرد کاهش خاموشی و افزایش ضریب اطمینان شبکه برای رونق تولید صنعت گران یزدی تلاش مضاعف خواهد داشت.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، آرش نواب در دیدار نوروزی با مدیران عامل برق منطقه ای و مدیریت تولید بااشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری ، موضوع مهم پایداری شبکه و افزایش ضریب اطمینان شبکه ها را مورد تاکید قرار داد و گفت : تلاش صنعت برق برای حمایت از صنایع استان از یک سو بسیار مهم و مشارکت آنان در مدیریت مصرف به ویژه در پیک بار از سوی دیگر با اهمیت است.

وی ضمن تاکید بر افزایش نشست های مشترک مدیران صنعت برق استان برای مدیریت بار در پیک تابستان خاطرنشان کرد : افزایش هر یک درجه متوسط دما در فصول گرم ، حدود 500 تا 800 مگاوات به بار سراسری شبکه برق می‌افزاید و این موضوع مدیریت بار در تابستان را دوچندان خواهد کرد.

این مسئول اضافه کرد : عبور از پیک بار مصرف برق در فصول گرم سال ، نیازمند اجرای طرح‌های مدیریت بار و انرژی است و فرهنگ سازی در این بخش باید از همین ابتدای سال با قوت بیشتری  پیگیری شود.

نواب  برگزاری کنفرانس تجارب برتر در بخش صنعت ، همایش تجلیل از بانوان برگزیده مدیریت مصرف و برگزاری جشنواره های متعدد کودک و انرژی در بخش خانواده و مدرسه  را از جمله اقدامات فرهنگ سازی سال گذشته بیان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : سهمیه کاهش پیک بار استان یزد در سال جاری با ضوابط اجرایی برنامه های پاسخگویی بار در بخش صنعتی 54.7 ، در بخش کشاورزی 22.9 ، بخش های تجاری و اداری 9.7 و  مولدهای خود تامین 7.2 مگاوات در نظرگرفته شده است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.