شناسه : 153540634

کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد یک روز حقوق خود را به هموطنان سیل زده اهدا کردند


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در راستای همدردی و کمک به هموطنان در استان‌های سیل زده کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد یک روز حقوق خود را اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی با تبریک سالروز ولادت امام حسین (ع) و گرامی داشت روز پاسدار به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکا اشاره کرد و افزود: این تحریم نشان دهنده عجز و ناتوانی در مقابل ملت ایران به ویژه نیروهای جهادی و مردمی است.

وی سپس با ابراز همدری با هموطنان در استان‌های سیل زده گفت: سیل‌های اخیر مشکلات بسیاری را برای هموطنان ایجاد کرده که نیازمند کمک‌های مردمی و حمایت‌های مسئولان در بخش‌های مختلف می‌باشد.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه خدمات خوبی توسط نیروهای مردمی، نهادهای انقلابی و دستگاه‌های دولتی در این مدت انجام گرفته است اظهارداشت: متاسفانه حجم آسیب‌ها بسیار بالاست که این نیازمند مشارکت حداکثری مردم و همه نهدهاو دستگاه هامی باشد.

وی افزود: دراین راستا و درجهت ابراز همدردی با هوطنان سیل زده کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در حرکتی خودجوش و جمعی یک روز حقوق خود به سیل‌زدگان استان‌های شمالی، غربی و جنوبی کشور اهدا کردند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: مبلغ جمع آوری شده جهت کمک به سیل زدگان به حساب نهادهای ذی‌صلاح واریز خواهد شد.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: جمع آوری کمک‌های نقدی غیر نقدی در مساجد با محوریت ائمه جماعات، در هیات مذهبی توسط ایستگاه‌های تعیین شده از جمله اقداماتی است که در راستای حمایت از سیل زدگان در استان صورت گرفته است.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.