شناسه : 153637044

چهار میلیون صورتحساب برق در سال 97 توزیع شد


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با بیان اینکه چهار میلیون صورتحساب برق در سال 97 توزیع شد، گفت : نقش حساس مأمورین قرائت کنتور ، به عنوان سفیران شرکت توزیع برق در ارتباط با مشترکین را نباید نادیده گرفت.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در آیین تجلیل از مامورین قرائت و وصول مطالبات ، با اشاره به نقش حیاتی مامورین در ارتباط بی واسطه و مستمر با مشترکین ، افزود: در سال گذشته حدود 4 میلیون صورتحساب برق صادر و توزیع شد و رقم ابطال کنتور به  عدد 50 در ده هزار رسید.

وی اهتمام به افزایش وصولی را عامل کلیدی در افزایش سطح خدمات شرکت به مشترکین دانست و گفت :ارائه تصویر خوب و شایسته از خدمات خادمین صنعت برق به مردم در افکار عمومی و ایجاد ذهنیت مثبت در مشترکین  بر عهده این قشر خدوم است.

او از مامورین قرائت به عنوان آینه و تجلی سازمان نام برد و گفت : شیوه برخورد و رفتار مامورین قرائت و وصول مطالبات از لحاظ سازمانی ، عرفی و اجتماعی برای شرکت بسیار مهم و حائز اهمیت است.

این مسئول آنان را به نفرات صف اول خدمت رسانی شرکت تعبیر کرد و افزود: رفتار مناسب ، رابطه حسنه با مردم ، عزت نفس و اخلاق نیکو از خصایص  اصلی  مامورین قرائت به شمار می رود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اذعان کرد : راستگویی ، صداقت در رفتار و گفتار  و امین مردم بودن در این عرصه از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.