شناسه : 153201198

چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد ویژه نوروز 98 برگزار شد


پنج شنبه نهم اسفند ماه97؛ چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد ویژه نوروز 98 با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، مدیرکل میراث فرهنگی استان و سایر اعضای ستاد در سالن شهید موحدین استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در این نشست با بیان اینکه باید از گردشگران نوروزی به بهترین نحو پذیرایی شود، گفت: کمیته های مختلف ستاد خدمات سفر استان باید اطلاعات مورد نیاز گردشگران را در ورودی شهرهای استان به آنها ارائه کنند.

محسن صادقیان افزود: نقش کمیته اطلاع رسانی در ارائه اطلاعات و خدمات مطلوب به گردشگران نوروزی بسیار مهم است.

وی با تاکید بر اهمیت نشست های ستاد خدمات سفر تصریح کرد: از هفته آینده مدیران کل امور شهری استانداری و میراث فرهنگی علاوه بر حضور در نشست های خدمات سفر در شهرستان ها، از طرح های بازآفرینی شهری نیز بازدید کنند.

معاون استانداری یزد تصریح کرد: نشست های کمیته های 11 گانه ستاد خدمات سفر باید به صورت مستمر برگزار و برای پذیرایی هرچه بهتر میهمانان استان برنامه ریزی شود.

"سید مصطفی فاطمی"مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری جشنواره های متعدد در سال 97 گفت: تقویم جشنواره های میراث فرهنگی آماده است و به زودی زمان و نام این برنامه ها در سال آینده منتشر می شود.

فاطمی همچنین از نامگذاری هریک از روزهای فروردین 1398 با عنوان یکی از شهرستان های استان خبر داد و افزود: این تصمیم در راستای توجه به همه شهرستان ها در برنامه های تبلیغاتی و رسانه ای اتخاذ شده است.

فرمانداران 10 شهرستان و نیز مسئولان کمیته های زیرمجموعه ستاد اجرایی خدمات سفر استان نیز در این نشست گزارشی از فعالیت ها و برنامه ها پیش رو را ارائه کردند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.