شناسه : 150329338

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به نام خدا

خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی با گذشت 4 دهه از عمر خویش، اینک سرافرازانه و پر شکوه تر از گذشته از پس قله پیروزی رخ می نماید. انقلابی که بزرگ ترین و عمیق ترین تحوّل ارزشی و فکری را در عصر حاضر به وجود آورد اینک در سن 40 سالگی‌است تا شکوه خویش را بیش از پیش به تصویر بکشد.

ثمره ارزشمند این انقلاب، فراگیری دانش در ایران و برقراری عدالت بود. به واسطه‌ی ارزش‌ها و اصول دین مبین اسلام در نظام جمهوری اسلامی ایران حاکم شده بود، سبب شد تا خدمتگزارانی متعهد پا به میدان جهاد گذاشته و سیاست‌های اصلی کشور را بر مبنای گسترش سلامت پایه‌ریزی کردند.

توجه به امر سلامت مردم، گسترش بهداشت در روستاها و شهرهای کشور، ایجاد دانشگاه‌های علوم پزشکی و رشد چشمگیر آموزش پزشکی، استغنای دانش پزشکی و استقلال و خودکفایی در خدمت، تعمق در درمان بیماری‌ها و تحول در توجه به فرزندان ایران‌زمین دستاوردهای عظیمی‌ست که اکنون ایران را به عنوان یکی از مراجع پزشکی و بهداشت در منطقه معرفی کرده است.

ثمره‌ی این انقلاب، بیش از هرچیز خودباوری‌ است که زن و مرد ایرانی را به قله‌ی رفیع دانش رسانده و آنها را متقاعد ساخته است که اگر بخواهند جهان را به تعظیم در مقابل خود وادار می‌سازند.

مفتخرم به تبریک 4 دهه، تلاش و استقامت به هموطنان عزیزم. امید آن دارم برکات چهل‌ سالگی انقلاب، فراتر از 4 دهه‌ی گذشته، ما را با جهشی عظیم در دانش، مدیریت و سلامت روبرو سازد. بی‌شک همکاری، تعهد و همدلی ما ایرانیان، آنچنانکه برآمده از فرهنگ ماست و همواره در گذشته خود به آن مفتخریم، امید به آینده را در وجود ما و جوانانمان شعله‌ور می‌سازد.

این آغاز راه خدمت است و در طلیعه‌ی این انقلاب، روزهای روشنی‌ست که جز با خدمت صادقانه و تعهد به آرمان‌های جمهوری اسلامی رقم نخواهد خورد.

دکتر محمد رضا میرجلیلی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

#چهل_سالگی_انقلاب

#افتخار_به_گذشته_اميد_به_آينده

  


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.