شناسه : 150049866

پیام تبریک مدیر کل پست استان به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر


علی محمد رحمانی پور به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر بیانیه ای صادر نمود و سالگرد این روزهای تاریخ ساز را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیر کل پست استان به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر

علی محمد رحمانی پور به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر بیانیه ای صادر نمود و سالگرد این روزهای تاریخ ساز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، درپیام تبریک مدیر کل پست استان آمده است :

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره)

  ایام الله دهه فجر یادآور ایثار، ایستادگی و مبارزه ملتی است که با عزمی پولادین و تحت رهبری حضرت امام (ره) سرنوشت مملکت خود را بدست گرفتند و با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خط مشی آینده خود را ترسیم نمودند و امروز شاهد هستیم که خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی با گذشت قریب به چهار دهه از عمر پربرکت و پرفراز و نشیب خویش، سرافرازانه و پر شکوه تر از گذشته از پس قله پیروزی رخ می نماید و ان شاء الله، این انقلاب مقدمه استقرار حکومت جهانی حضرت مهدی موعود (عج) و برقراری صلح و امنیت و عدالت در سراسر گیتی خواهد بود.

دهـه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه «استقلال» و «آزادی » و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

فجرانقلاب اسلامی فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است، تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده‌ایم و بار دیگر پیمان ببندیم تا در راه تحقق اهداف والای رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری  با حفظ وحدت، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

اینجانب ضمن تبریک ایام الله فرخنده دهه فجر به رهبر فرزانه انقلاب، همشهریان شهید پرور استان و خصوصا کارکنان پست استان ازهمگان برای حضور شکوهمند در راهپیمایی حماسی 22 بهمن  دعوت به عمل آورده و از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون ملت شریف ایران را آرزومندم.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.