شناسه : 150022130

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت ایام ا... دهه فجر


علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح می باشد: ایام ا... دهه مبارک فجر، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و یادآور وحدت و همبستگی ملت بزرگ ایران در مقابل ظلم و طاغوت دوران است که با تبعیت از ولی امر زمان خویش با شجاعت و رشادت در مسیر استقرار حکومت حق و جاری ساختن احکام اصیل و نورانی اسلام ناب محمدی(ص) تا پای جان ایستادند و عظیم ترین انقلاب قرن را در دنیا به ثبت رساندند.

دهه مبارک فجر، نقطه عطف و آغاز ظهور جلوه الهی در ضمیر پاک انسان هاست؛ دهه ای که نمود حماسه شهیدان بی شمار و خون های پرجوش محسوب می گردد، ایامی که نویدبخش فتح و غلبه نهایی خون بر جور و روزهای با شکوه جشن پیروزی اسلام بر کفر و ظلم است.

اینجانب درآستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهداء، این ایام خجسته را به محضر رهبر فرزانه و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و بویژه شما همکاران گرامی تبریک عرض نموده، سعادت و سربلندی تمامی هموطنان و اقتدار و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.

امید است در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهبری های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و با یاری شما عزیزان گام برداشته و شاهد سربلندی هر چه بیشتر کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.