شناسه : 153590931
در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک صورت پذیرفت:

پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گاز بها توسط شرکت گاز استان یزد


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد.

علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش سطح کیفیت خدمات و پس از اجرای آزمایشی طرح مذکور در بخش زارچ که نتایج قابل قبولی را به همراه داشت، مطابق برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی شهرهای استان تحت پوشش این طرح قرار گرفت که در حال حاضر از سوی 95 کنتورخوان در سراسر استان در حال اجرا می باشد.

وی در ادامه افزود: در این روش، مأمور کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نماید که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به هزینه های فرآیند قبلی قرائت کنتور و نیز زمانبر بودن آن، کاهش مراجعات مأموران گاز به درب منازل جهت احقاق حقوق شهروندی، قرائت سریع و دقیق کنتور، کاهش خطاهای انسانی قرائت و کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب و بالطبع کاهش میزان آلایندگی های زیست محیطی را از جمله مزایای این طرح بر شمرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان، کیفی سازی خدمات و بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور افزایش رضایت ذی نفعان را از اولویتهای این شرکت در سال جاری عنوان نمود و یادآور شد: هم اکنون با راه اندازی سامانه تلفنی اختصاصی 3194 به منظور پرداخت صورتحساب گاز و اعلام کارکرد کنتور، گام موثری در افزایش کیفیت خدمات برداشته شده است.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.