شناسه : 153216919
مسئول مرکز امور جوانان هلال احمر نیر خبر داد:

پوشش امدادی امدادگران نیر در پیست سخوید / انتقال 8 مصدوم توسط عوامل امدادی هلال احمر


مسئول مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر نیر اعلام کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر نیر پیست سخوید را تحت پوشش امدادی خود قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / سید علی طباطبائی فر مسئول مرکز امور جوانان هلال احمر نیر اظهار داشت : با توجه به بارش برف شاهد حضور جمعیت فراوانی در این منطقه  و راه اندازی پیست سخوید در روزهای تعطیل هستیم که امدادگران این مرکز در منطقه پیست سخوید حضور یافته و پوشش امدادی را بر عهده گرفتند.

وی بیان داشت : در این مدت تعداد 26 نفر به پایگاه هلال احمر مستقر در پیست سخوید مراجعه حضوری که خدماتی همچون (پانسمان،فشارخون،بانداژ و آتل و ...)  و همچنین تعداد 8 نفر توسط آمبولانس هلال احمر به اولین مرکز درمانی انتقال یافتند.

مسئول مرکز امور جوانان نیر با بیان اینکه اکثر حوادث رخ داده در این حوزه مربوط به اطراف پیست‌های اسکی است، گفت: معمولا برخی افراد با استفاده از تیوپ اقدام به سُر خوردن روی برف‌ها می‌کنند که به علت شتاب بیش از حد، ممکن است حوادث متعددی رخ دهد.

طباطبائی فر خاطرنشان کرد: بارش رحمت الهی در چند روز گذشته باعث خوشحالی مردم و مسئولان شد و بر آن شدیم تا برای رفاه و آسایش مردم در منطقه حضور یافته تا مشکل خاصی پیش نیاید.

شایان ذکر است پوشش امدادی هلال احمر با یک دستگاه آمبولانس و 3نفر نجاتگر داوطلب و 1نفر نجاتگر کادر در منطقه پیست سخوید توسط هلال احمر نیر و با مشارکت اورژانس صورت گرفت.

 

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.