شناسه : 153775391

پوستر گرامیداست هفته هلال احمر ( 12 تا 19 اردیبهشت 98 )/ سیل مهربانی جاری است


پوستر هفته هلال احمر سال 98 با شعار سیل مهربانی جاری است منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ هفته هلال احمر ( 12 تا 19 اردیبهشت 98 ) با شعار سیل مهربانی جاری است ، ماه نشانان قرمز  وآبی پوش این سرزمین ،معلمان درس ایثار،قهرمانان راه نجات ،مبلغان عرصه انسانیت،منادیان خدمت بی مزد و منت،مدرسان صلح ودوستی، مرهم دردهای انسانهای محتاج،چراغ راه گمشدگان حوادث، اعضا جمعیت هلال احمر هستند که آیه و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا/ را سر لوحه کار خود قرار دادند تا نجات و ایثار و فداکاری و خدمت داوطلبانه و آموزش را لذت بخش ترین کار دنیا بدانند.

وقتی تخصص و اخلاق در کنار هم در وجود کسی یافت می شود، تندیسی از یک انسان کامل است که می توان از او الگو گرفت. هنگامی که شاخص خدمت بی منت و از خود گذشتگی را در کسی ببینی، می شود یک انسان تمام عیار که می توان به او تکیه کرد و از او انتظار یاری و فداکاری داشت. در درون برخی از امدادگران جمعیت هلال احمر هم، این صفات را می توان به خوبی مشاهده نمود.

روز و ايام هلال احمر سال 98  كه با شعار زيباي ((سیل مهربانی جاری است)) عجين شده را به تك تك «پرسنل،اعضا جوانان ،داوطلبان و نجاتگران» جمعیت هلال احمر استان یزد تبريك ميگویيم.

 



آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.