شناسه : 150172192

پوستر دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه سه دقیقه با ورزش در یزد رونمایی شد


پوستر دومین دوره جشنواره ملی "فیلم کوتاه سه دقیقه با ورزش "با حضور استاندار یزد و معاون وزیر ورزش و جوانان در یزد رونمایی شد.

در نشست شورای عالی ورزش استان یزد که با حضور احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، طالبی استاندار یزد ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، فخرالسادات خامسی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزدو جمعی از مسئولان استان یزد برگزارشد، از پوستر دومین دوره جشنواره ملی" فیلم کوتاه سه دقیقه با ورزش" رونمایی شد.

جشنواره فیلم کوتاه سه دقیقه با ورزش به میزبانی استان یزد با هدف ترویج و تبلیغ ضرورت فرهنگ ورزش و استفاده از جایگاه هنر به ویژه فیلم کوتاه در انتقال مفاهیم فرهنگ اصیل و حائز اهمیت ورزش عمومی در جامعه برگزار می شود.

این جشنواره در قالب 4 بخش مردمی، حرفه ای، ویژه و فیلمنامه با موضوع ثبت و ضبط ضرورت‌های ترویج و توسعه فرهنگ ورزش عمومی از نگاه تیز بینانه اقشار مختلف جامعه برگزار می شود.

ستاد اجرایی جشنواره فیلم کوتاه سه دقیقه با ورزش، برگزاری جلسات نقد فیلم و برپایی کارگاه تخصصی در زمینه آسیب شناسی ورزش و فیلمسازی را در دستور کار مراسم اختتامیه این جشنواره ملی، قرار داده است.

آخرین مهلت ارسال آثار  28اردیبهشت1398، زمان اکران و اختتامیه دومین جشنواره فیلم کوتاه سه دقیقه با ورزش شهریور ماه 1398 می باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.