شناسه : 153775222
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بهاباد خبر داد:

پلمپ یک واحد عرضه مرغ و ماهی در شهرستان بهاباد


طی بازدید های مستمر کارشناسان دامپزشکی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهر، یک واحد عرضه مرغ و ماهی که با وجود تذکرات متعدد مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی به تخلفات خود ادامه داده بود، طبق ضوابط پلمپ گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد: محمدعلی دادگرنیا  با اعلام این خبر گفت: بازرسان بهداشتی این اداره طی بازدید از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهر، موفق به شناسایی میزان چهارصد کیلوگرم مرغ و بوقلمون تاریخ مصرف گذشته از یک واحد مرغ فروشی متخلف شده و ضمن ارجاع پرونده به مرجع قضایی به دلیل تکرار تخلفات بهداشتی، حکم مربوط به پلمپ واحد و معدوم سازی 400 کیلوگرم مرغ را اخذ نمودند.

دادگرنیا تصریح کرد: در راستای تامین بهداشت عمومی و سلامت مصرف کنندگان بازدیدهای مکرر از سطح شهر در دستور کار این شهرستان می باشد و این اقدام می‌تواند گام مؤثری در راستای افزایش سطح سلامت عمومی جامعه باشد.

وی در پایان با تأکید بر خرید فرآورده‌های پروتینی از اماکن عرضه مجاز و معتبر از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق  شماره 32472649 جهت اقدام لازم از سوی دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.