شناسه : 150031851
رئیس کمیته امداد شهرستان بافق خبر داد:

واگذاری ۱۸ واحد منزل مسکونی به مددجویان کمیته امداد بافق


رئیس کمیته امداد شهرستان بافق از واگذاری ۱۸ واحد منزل مسکونی به مددجویان تحت حمایت خبر داد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق از واگذاری ۱۸ واحد منزل مسکونی به مددجویان تحت حمایت خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد به نقل از پایگاه خبری بافق فردا، سید رضا هاشمی پور هاشم آبادی، رئیس کمیته امداد شهرستان بافق در حاشیه بازدید امام جمعه این شهرستان از منازل در حال ساخت و منزل یکی از مددجویان تحت حمایت که همزمان با ایام الله دهه فجر انجام شد اظهار کرد: ۳۳ واحد منزل مسکونی از سال گذشته برای واگذاری به مددجویان تحت حمایت شروع به ساخت شده که ۱۸ واحد باقیمانده آن بزودی مورد بهره برداری و تحویل می شود.

وی با بیان اینکه از ۱۸ واحد باقیمانده ۱۳ واحد آن در شهر و ۵ واحد در روستا مورد بهره برداری قرار می گیرد عنوان کرد: برای حصار کشی،ایزوگام و انجام خرد کاری ها نیاز به تامین 250 میلیون تومان اعتبار است.

رئیس کمیته امداد بافق با بیان اینکه با واگذاری واحدهایی مذکور پرونده منازل مسکونی مددجویان بافق بسته می شود تصریح کرد: امیدواریم خیران همانند گذشته برای اتمام این پروژه یاریگر این نهاد باشند.

هاشمی پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید امام جمعه از منزل یکی از مددجویان خاطر نشان کرد: به منظور بازسازی و تعمیر منزل این مددجو مبلغ ده میلیون تومان تسهیلات کم بهره تخصیص یافت.

این مقام مسوول همچنین از کسب رتبه برتر این نهاد در اجرای طرح مفتاح الجنه در استان خبر داد و گفت: در ایام الله دهه فجر بازدید مسئولان از منازل مددجویان، افتتاح دو واحد منزل در روستا و تجلیل از ۱۵۱ دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت از جمله فعالیت های این نهاد خواهد بود.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.