شناسه : 153573690

همکاری های شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با جهاد دانشگاهی گسترش می یابد


با حضور معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق و معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاد دانشگاهي استان يزد ، تفاهم نامه همکاری برای اجرای طرح¬ها و اقدامات موثر در حفاظت محیط زیست و بهینه¬سازی مصرف انرژي منعقد شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدجواد جلیلی ، معاون فروش و خدمات مشترکین در حاشیه آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان جهاد دانشگاهی ، افزود : با انعقاد این تفاهم نامه انجام طرح‌هاي مطالعاتي و تحقيقاتي در سطوح استانی و  ملی ، مشاركت در برگزاري همايش‌ها و نشست‌هاي پژوهشي، آموزشي و فرهنگي ، همكاري در زمينه انتشار كتب و نشريات تخصصی پژوهشي و پایش های حوزه مدیریت مصرف ویژه مشترکین استان تسهیل می یابد.

وی اجرا و به کارگیری فناوری­های نوین در زمینه مدیریت سبز و انرژی صنایع بزرگ را از دیگر زمینه های همکاری با جهاد دانشگاهی بیان کرد و گفت : برگزاري کارگاه­ها، سمينارها و همایش­های تخصصي مورد نیاز شرکت توزیع برق و فعالیت های مشترک پژوهشی از نکاتی است که با بهره گیری از توان و ظرفیت علمی جهاد دانشگاهی انجام خواهد شد.

جلیلی ، اعلام اولويت‌ها و نيازهاي علمي، آموزشي تخصصی و تحقيقاتي در زمینه مدیریت سبز و انرژی و پشتیبانی لازم در برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه محیط زیست و مدیریت مصرف برق را از تعهدات شرکت توزیع نیروی برق بیان کرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بخش دوم سخنان خود با اشاره به افزایش آگاهی جامعه از مسائل مدیریت مصرف برق ، رویکرد آموزشی برای تنویر افکار عمومی و الگو سازی مصرف برق را از برنامه های توزیع برق برای همه اقشار عنوان کرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.