شناسه : 153764240

همایش آموزشی توجیهی مدیران و مدرسان آموزش خانواده


همایش یک روزه آموزشی توجیهی آموزش خانواده ویژه مدیران مراکز پیش دبستانی و ابتدایی ناحیه یک و دو یزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، این همایش در راستای ضرورت و اهمیت آموزش خانواده و نقش موثر اولیا در تربیت فرزند با حضور امام جمعه یزد، مدیر کل آموزش  پرورش و حجه الاسلام والمسلمین معزالدینی امام جمعه موقت یزد در تالار اندیشه ناحیه یک یزد برگزار شد .
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در این گردهمایی اظهار داشت : تکامل و رسیدن به مقام انسانیت نیازمند تعقل و تفهم درمسائل و دقت کردن در نعمت های خداوند متعال است .
آیت الله ناصری افزود : سیستم آموزشی نیازمند یک تحول است که باید با استفاده از تعقل درونی و بالابردن قدرت عقلانیت رشد و نوآوری را در آن ایجاد نمود .
وی تاکید کرد : آموزش و پرورش باید از آموزش سطحی نگری و سیستم بخوان و حفظ کن و نمره بگیر به سمت آموزش های عمیق همراه با تقویت قدرت تفکر، تعقل و نوآوری در دانش آموزان حرکت کند .
امام جمعه یزد گفت : آموزش و پرورش باید تقویت قدرت فکرکردن و تعقل در دانش آموزان و آموزش علم توام با ایمان را سرلوحه کار خود قرار دهد.
"حجه الاسلام والمسلمین معزالدینی " امام جمعه موقت یزد نیز در ادامه این همایش به نقش خانواده در سرنوشت فرزندان اشاره کرد و افزود : بهشت و دوزخ جوامع بشری از خانواده ساخته می شود .
وی گفت : از درون خانه می شود برای کسی بهشت درست کرد و اگر جامعه جهنمی و یا بهشتی شود از خانواده و تربیت خانوادگی افراد نشات میگیرد.
گفتنی است سید محمد دعایی و دکتر رحیمی نسب به عنوان سخنرانهای ویژه این همایش درخصوص نتایج بدست آمده از اجرای طرح سامان در حوزه خانواده در سطح استان یزدمطالبی را ارئه نمودند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.