شناسه : 152293409
مدیر کل اداره استاندارد استان یزد:

نقش مهم استاندارد، در ایجادبازار


مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت: استاندارد در ایجاد بازار فروش برای تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات استاندارد ،نقش مهمی را ایفا می نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد یزد، محمد حسین ماجدی اردکانی که به اتفاق کارشناسان استاندارد ،برای بازدید نهایی اعطاء پروانه کاربرد استاندارد اجباری فرآورده روغن موتور، به شرکت پترو انرژی ارگ واقع در شهرستان میبد رفته بود افزود: واحدهای تولیدی و شرکت های خدماتی ازجانب استاندارد هیچگونه نگرانی نداشته باشند ،چرا که مجموعه ما بازدارنده نبوده و چونان مشاورانی امین در خدمت جامعه هدف هستند.

وی ادامه داد :اداره کل استاندارد استان یزد آمادگی کامل دارد تا به تمامی درخواست های قانونی واحدهای تولیدی و شرکت های ارائه دهنده خدمات استاندارد رسیدگی نماید،و کارگرو ه های تخصصی موجود  در اداره کل،مورد به مورد مشکلات را بررسی و نسبت به راهنمایی مراجعین ، و دادن راهکاراقدام می کنند.

دبیر شورای فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:همان گونه که همگان مطلع هستند،بخشی از فعالیت های اداره کل ودر راستای طرح طاها ،نمونه برداری از بازار است ،که ما آمادگی کامل داریم تا تولید کنندگان چگونگی نمونه برداری های ویژه از سطح بازار را در خصوص محصولات خودشان با روش هایی که تجربه کرده اند را در اختیار استاندارد قرار دهند.

این مقام مسئول که در جمع دست اندرکاران تولید سخن می گفت تصریح کرد: نقطه اشتراک متولیان استاندارد استان و واحدهای تولیدی وشرکت های ارائه دهنده خدمات استاندارد، قانون است، از شما ها درخواست داریم تا قانون را از ما مطالبه کرده و هر انحرافی را که در اجرای قانون مشاهده می کنید به ما متذکر شوید تا کارشناسان مربوطه در جهت اصلاح ،اقدامات لازم را به عمل آورند.

ماجدی اردکانی در پایان گفت: واحدهای تولیدی وشرکت های ارائه دهنده خدمات استاندارد می توانند شرایط اختصاصی کاری خود را اعم از بازرسی،نمونه برداری و حتی نگه داری محصولات در مراکز عرضه و فروش را به ما اعلام،تا این اداره کل آن شرایط را به صورت روش های اجرایی در اختیار شرکت های بازرسی و نمونه برداری همکارقرار داده ضمن این که می تواند شرایط فی مابین  به سازمان ملی استاندارد ایران هم اعلام گردد.

 

 

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.