شناسه : 151565413

نفاق و غفلت نسبت به آموزه های قرآنی مهمترین آسیب پیشروی انقلاب اسلامی است


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: اکنون و در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی نیز نفاق و غفلت نسبت به قرآن مهمترین آسیب‌هایی است که این انقلاب را تهدید می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام سیدمحمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در جمع کارکنان این اداره کل ضمن تقدیر از حضور باشکوه و حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این حضور حماسی مشت محکمی بر دهان همه یاوه گویان جهانی در خصوص به بن بست رسیدن انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: مردم انقلابی ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور حماسی خود نشان دادند که علیرغم تمام مشکلات موجود به آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب پایبند هستند.

حسینی کوهستانی در ادامه با اشاره به شباهت‌های انقلاب اسلامی با انقلاب پیامبر اکرم(ص) در صدر اسلام اظهار داشت: به خوبی می‌توان از فرمایشات حضرت زهرا (س) چالش‌های انقلاب نبی مکرم اسلام (ص) را با شرایط کنونی امروز کشور مقایسه کرد و به تشابهات بسیار آن پی برد.

وی تصریح کرد: پیامبر اکرم (ص) با قیام خود حکومت طاغوت را از بین برد و پس از آن هم ائمه معصومین در همه دوران در حال مبارزه با  طاغوت‌های زمان خود بودند و این مهمترین وجه مشترک با انقلاب اسلامی است که از بدو تولد تاکنون در حال مبارزه با طاغوت‌های زمان بوده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت:در کلام حضرت زهرا (س) از نفاق و غفلت نسبت به قرآن به عنوان مهمترین آسیب‌های اسلام پس از نبی مکرم اسلام نام برده شده است.

حسینی کوهستانی اضافه کرد: اکنون و در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی نیز نفاق و غفلت نسبت به قرآن مهمترین آسیب‌هایی است که این انقلاب را تهدید می‌کند.

وی با اشاره به برخی از مشکلات موجود در کشور افزود: در صورت کنار گذاشتن جریانات و جناح بندی‌های سیاسی بسیاری از مشکلا کشور حل شده است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.