شناسه : 152181685

نشست گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان برگزارشد


مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : فرآیند برگزاری امتحانات ومراحل اجرایی آن در سوادآموزی بسیار خوب و دقیق است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در نشست گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان با اشاره به اهمیت امتحانات سوادآموزی گفت: دقت در برگزاری امتحانات و سلامت آن خیلی مهم است و باید در این راستا نهایت تلاش خود را انجام دهیم .
"دکترعباسعلی دانافر" با اشاره به اصول برگزاری امتحانات گفت: هرچه بر روی این اصول پافشاری کنیم نتایج بهتری خواهیم گرفت .
وی گفت : ارزش ها قابلیت جا به جایی ندارند و هر چه از درجه اهمیت آن کم شود نتایج منفی خواهیم گرفت و اگر اصل را رها کنیم و حساسیت آن را کم کنیم کیفیت بسیار تنزل خواهد نمود .
دانافر افزود : در برگزاری امتحانات سوادآموزی فرایند اجرایی بسیار خوبی داریم که دقیق انجام می شود و این خود نشان دهنده توجه به این امر است .
وی با اشاره با موضوع انسداد مبادی بی سوادی از برگزاری جلسات هم اندیشی جهت بازگرداندن کودکان 6 تا 11 ساله با محوریت معاونت آموزش ابتدایی و سواداموزی تشکر نمود.
معاون سوادآموزی استان نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های سوادآموزی استان از همراهی بسیار خوب گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان در اجرای برنامه های سوادآموزی تشکر نمود.
" مرات امین الرعایا " همچنین با ارائه گزارش امتحانات سوادآموزی استان به آمار قبولی سواداموزان اشاره نمود و گفت : 83درصد شرکت کنندگان در دوره های سوادآموزی موفق به اخذ گواهی نامه شده اند که میانگین خوبی را در کشور داریم.
وی افزود : باید در این زمینه به توانمندی بسیار بالای آموزش دهندگان در تدریس اشاره کرد که در بازدیدهای میدانی از کلاس درس مشاهده می شود که از جدیدترین وبهترین ابزارها در جذب و آموزش بزرگسالان استفاده می کنند .
امین الرعایا انگیزه بالای بزرگسالان و تجربیات آنان را در بالابودن میزان قبولی موثر دانست و گفت : یادگیری در بزرگسالان با توجه به تجربیاتی که دارند نسبت به کودکان سریع تر اتفاق می افتد.
در این جلسه مسئولین سوادآموزی نواحی یک و دو و شهرستان های مهریز ، تفت و اشکذر نیز گزارشی از برگزاری نحوه امتحانات سوادآموزی ارائه نمودند.آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.