شناسه : 153772804

نشست هماهنگی طرح با قرآن در رمضان برگزار شد


در آستانه ماه مبارک رمضان نشست هماهنگی طرح با قرآن در رمضان به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، در آستانه ماه مبارک رمضان نشست هماهنگی طرح با قرآن در رمضان شامل ترتیل خوانی روزانه قرآن کریم به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: ماه رمضان فرصتی مناسب برای خودسازی و بازگشت به خویشتن است.

وی هدف از تشکیل این جلسه را برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری هر چه بهتر طرح قرآن با رمضان دانست و افزود: این طرح به مدت 8 سال است در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه اصل موضوع امری مقدس است اظهار داشت: علاوه بر حضور مردم در محل برگزاری این طرح بسیاری از مردم در منازل خود با این طرح همراهی می‌کنند که این امر به ثمرات آن افزوده است.

وی با بیان اینکه طرح با قرآن در رمضان مربوط به یک اداره خاص نیست ابراز امیدواری کرد: در رمضان سال جاری با همراهی و همکاری سایر دستگاه‌ها به برگزاری هر چه بهتر این برنامه کمک شود.

در ادامه هر یک از حاضرین در جلسه به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص هر چه باشکوه‌ترین این مراسم معنوی پرداختند.

حجت الاسلام علی محمد رضایی نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری نهمین دوره طرح با قرآن در رمضان گفت: این طرح در رمضان 1440 در آستان مقدس امامزده سید جعفر محمد (ع) برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: مراسم ترتیل خوانی روزانه قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان هر روز رأس ساعت 17 برگزار و به صورت مستقیم از شبکه تابان پخش می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه با قرآن در رمضان در حاشیه ترتیل خوانی روزانه قرآن کریم افزود: در این مسابقه هر روز سه سؤال از مفاهیم جزء قرآن کریم تلاوت شده در بین حاضرین توزیع و روز بعد به 5 نفر از افرادی که پاسخ صحیح داده‌اند به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.