شناسه : 153482097

نشست فوق العاده ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان یزد


نشست فوق العاده ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان یزد به منظور تکمیل و کیفیت بخشیدن به اسکان نوروز 98درمدارس و مراکز رفاهی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل دراین نشست عملکرد ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در نوروز 98 را ارزشمند ارزیابی کرد و از تمامی کسانی که فرآیند ارائه این خدمت را درستاد استان ، کمیته های شهرستانی  فراهم نموده اند به ویژه مدیران و سرایداران تقدیر کرد و افزود : ستاد نوروزی فرهنگیان استان تمام تلاش خود را برای فراهم آوردن زمینه ارائه خدمات مناسب به میهمانان در نوروز 98 به کار خواهد بست.
"علی دهقان بهاء آبادی"با یادآوری ویژگیهای ارزنده مردمان دیار دارالعباده و درالعلم یزد از جمله میهمان دوستی و میهمان نوازی گفت : تکریم و تعظیم فرهنگیان مبنای  ارائه خدمات درستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان یزداست.
وی  بهره مندی از تمامی ظرفیت های موجود برای ارائه خدمات اسکان به فرهنگیان را یادآورشد و افزود: باید امکانات به گونه ای فراهم شود تا میهمانان نوروزی به ویژه فرهنگیان بدون هیچ دغدغه ای از امکانات موجود بهره مند شوند .
دهقان افزود: براساس ارزیابی صورت گرفته از عملکرد ستادهای نوروزی فرهنگیان کشور توسط وزارت آموزش و پرورش ، استان یزد درجایگاه ششم کشور قرارگرفته است.
این مقام مسئول از اسکان تمام اتاق اداری به اسکان مسافران نوروزی خبرداد و گفت : مفروش کردن سالنهای ورزشی، در اختیار گرفتن حسینیه هاو سالن های نمایشگاهها و پارکینگ های مسقف شهرداری نیز جهت اسکان مسافران نوروزی در دستور کار قرار گرفته است .


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.