شناسه : 153641892

نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش باهمکاران آموزش و پرورش استثنایی یزد


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت : مدارس استثنایی قطعه ای از بهشت بر روی زمین هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " دکتر دانافر" در این نشست ضمن بیان اهمیت آموزش و پرورش استثنایی اظهار داشت : نگاه به حوزه آموزش و پرورش یک نگاه خاص است که در مسیر تحقق رویکرد عدالت آموزشی سند تحول بنیادین می باشد.
وی گفت: توجه به دانش آموزان مدارس استثنایی با نیازهای ویژه در راستای اجرای عدالت آموزشی و عدالت اجتماعی یکی از  مهم ترین رویکردهای سند تحول بنیادین است  ضروری می باشد.
عباسعلی دانافر گفت : آموزش و پرورش استان یزد آمادگی دارد با اولویت ویژه به مسائل این حوزه پرداخته و هر اقدامی که لازم باشد در راستای ارتقای کمی و کیفی آموزش و پرورش و دانش آموزان استثنایی انجام دهد.
این مقام مسئول تاکید کرد : در اولین فرصت کارگروهی جهت رصد کردن مسائل و چالش های آموزش و پرورش استثنایی تشکیل شود تا راه حل های استانی و کشوری برای آنها در نظر گرفته شود .
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان یزد نیز در این نشست به بیان مسائل آموزش و پرورش استثنایی در بخش نیروی انسانی ، فضاهای آموزشی و اعتبارات پرداخت .
" مصطفی پایدار" همچنین در ادامه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در بخش های آموزشی، پرورشی، توانبخشی و سنجش این اداره ارائه کرد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.