شناسه : 153748195

نشست رییس و مدیران دانشگاه با مدیر کل صدا و سیما مرکز یزد برگزار شد


همزمان با هفته سلامت و به منظور تقویت تعاملات دانشگاه و صدا و سیمای مرکز یزد،رییس،معاون بهداشتی و مدیر روابط عمومی دانشگاه با مدیر کل و معاونین این مرکز دیدار کردند.

به گزارش وب دا-یزد- رییس دانشگاه در این نشست با اشاره به برنامه های ابلاغی از سوی رهبری انقلاب پیرامون سلامت،بر لزوم  ارتقای سواد سلامت و برنامه سازی بیشتر در این راستا تاکید کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه هم ضمن قدردانی از مجموعه صدا و سیما مرکز یزد،خواستار تعامل بین سازمانی به منظور پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر شد و صدا و سیما را مهمترین سازمان دخیل در فرهنگ سازی حوزه سلامت عنوان کرد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه هم با اشاره به آمار بالای مبتلایان به فشار خون و اینکه استان یزد دومین استان کم تحرک کشور است خواستار تهیه برنامه هایی به منظور آگاهی بخشی پیرامون عوارض مصرف فست فودها و کاهش مصرف آنها شد.

مدیر کل صداو سیما مرکز یزد در این نشست ضمن قدردانی از خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه به عنوان قطب درمات جنوب شرق کشور،خواستار ایجاد اتاق فکر با همکاری صاحبنظران دانشگاه و صدا و سیما شد تا سیاستگذاری در خصوص سلامت مردم به صورت علمی انجام شود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.