شناسه : 149782214
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

نخستین جشنواره پلاکارد نویسی در کتابخانه‌های تفت برگزار می‌شود


همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه پلاکارد نویسی با موضوع استکبارستیزی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، هادی قاسمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تفت در این خصوص گفت: نخستین جشنواره پلاکاردنویسی و کارهای خلاقانه با موضوع استکبارستیزی ویژه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی در ایام‌الله دهه فجر در کتابخانه‌های شهرستان تفت و مسیر راهپیمایی 22 بهمن سال جاری برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از اهدافی که این جشنواره دنبال می‌کند تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای کودکان و نوجوانان با انجام کارهای خلاقانه و ابتکاری است.

قاسمی خاطرنشان کرد: ارائه آثار خلاقانه و تناسب محتوای پلاکارد با موضوع مسابقه از ملاک‌های امتیازدهی پلاکاردها است و دیگر آثار خلاقانه‌ای است که با عنوان استکبار ستیزی و یا دستاوردهای چهل ساله انقلاب خلق خواهد شد.

وی در خصوص زمان برگزاری این جشنواره گفت: این مسابقه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ابتدای ایام‌الله دهه فجر آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به یکی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان و یا غرفه اداره کتابخانه‌های عمومی تفت در ابتدای مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن، تحویل دهند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تفت افزود: آثار ارائه شده پس از راهپیمایی 22 بهمن 97 داوری می‌شوند و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.