شناسه : 153776568

نام هیات زنده کننده روحیه جهادی و انقلاب در جامعه است


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در نخستین جلسه شورای هیات مذهبی استان در سال 98 گفت: نام هیات زنده کننده روحیه جهادی و انقلاب در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام علی کارگر معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در نخستین جلسه شورای هیات مذهبی استان در سال 98 که در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد ضمن تقدیر از اسکان مسافران نوروزی توسط هیات مذهبی و همچنین حضور فعال در بحث جمع آوری و خدمت سیل زدگان گفت: هیات باید در ماه مبارک رمضان هم از ظرفیت حضور مردم در مساجد و هیات استفاده و کمک به مناطق سیل زده را فراموش نکنند

در ادامه حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد ضمن تقدیر از فعالیت‌های شورای هیات مذهبی در شهرستان‌ها و استان در سالی که گذشت با اشاره به سختی کار درمجموعه ای با سلائق مختلف گفت: فعالیت در هیات مذهبی که متشکل از اقشار وسلائق مختلف مردمی است کاری سخت و دشوار است.

وی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: لازمه کار اثرگذار برای دیگران درابتدا خودسازی است که ایام ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تقویت معنویت در خود است.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه هر کس یرای خداشناسی و رسیدن به قرب پرودگار راهی را انتخاب می‌کند تصریح کرد: اما نقطه مشترک در همه این راه‌ها دعا است.

وی با اشاره به گذشت چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی گفت: اگر هیات به دنبال تبیین قیام امام حسین (ع) هستند باید از مسیر انقلاب اسلامی وارد شوند.

حسینی کوهستانی به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: در این بیانیه که ریشه قرآنی و روایی دارد مسائل کشور واقع بینانه، بدون اغراق همراه با ارائه نقاط ضعف و قوت بیان شده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی یزد با بیان اینکه معنای بیانیه گام دوم فتخ قلل بزرگ پیشرو با اتکا به خودباوری است افزود: بیانیه گام دوم نقشه راه این انقلاب در رسیدن به مدینه فاضله مهدوی است.

حسینی کوهستانی بابیان اینکه نام هیات خود زنده کننده روحیه جهادی و انقلابی است گفت: امام حسین (ع) در بدترین شرایط آزادگی خود را اعلام کرد و برای حفظ آن بالاترین هزینه را پرداخت.

در این جلسه هر یک از روسای شورای هیات مذهبی شهرستان‌ها گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در سال 97 ارائه دادند.

در پایان این جلسه از زحمات یک ساله روسای شورای هیات مذهبی شهرستان‌های استان تجلیل شد.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.