شناسه : 152802077

مهلت ارسال آثار به مسابقه بزرگ نقاشی «نسل نو» تا 15 اسفند ماه تمدید شد


معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد از تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه بزرگ نقاشی «نسل نو» تا 15 اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و همچنین گرامیداشت سالروز تولد  امام خمینی(ره) گفت: امام خمینی (ره) احیا کننده اسلام ناب محمدی و نام اهل بیت(ع) در این کشور بود.

وی بر لزوم انتقال مفاهیم اسلامی و انقلابی به نسل کودک و نوجوان جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: در این راستا  و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی نسل نو در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.

کارگر افزود: این مسابقه نقاشی در راستای انتقال دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ویژه کودکان در رده سنی 7 تا 12 سال در سطح استان در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: کودکان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می توانند در قالب یک اثر یکی از رخدادهای چهل ساله انقلاب که در طی سال های 1357 تا 1357 سربلندی ملت و کشور ایران را به همراه داشته است خلق کرده و ارسال کنند.

کارگر با اشاره به استقبال خوب صورت گرفته از این مسابقه اظهار داشت:در راستای مشارکت حداکثری علاقه مندان مهلت ارسال آثار تا 15 اسفند ماه تمدید شده است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه باید آثار خود را به ادارات تبلیغات اسلامی و یا ادارات آموزش و پرورش شهرستان ارسال کنند.

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.